Team

Hans Brom Managing Director
hans.brom@daanen-shipping.nl

Jarno

Jarno Witjes Managing Director
jarno.witjes@daanen-shipping.nl

Jan Witjes Aandeelhouder, adviseur
jan.witjes@daanen-shipping.nl

 

Edwin Verlaan Kapitein/ Controleur/ IJkmeester
edwin.verlaan@daanen-shipping.nl

Yme Hoekstra Controleur/ IJkmeester/ Stuurman
yme.hoekstra@daanen-shipping.nl

Jeffrey Verwaaijen Controleur/IJkmeester/Matroos

jeffrey.verwaaijen@daanen-shipping.nl 

Jacqueline Briët Administratief medewerkster
jacqueline.briet@daanen-shipping.nl