Team

Hans Brom Managing Director
hans.brom@daanen-shipping.nl

Jarno

Jarno Witjes Managing Director
jarno.witjes@daanen-shipping.nl

Jan Witjes Aandeelhouder, adviseur
jan.witjes@daanen-shipping.nl

 

Edwin Verlaan Controleur/ IJkmeester / Kapitein
edwin.verlaan@daanen-shipping.nl

Yme Hoekstra Controleur/ IJkmeester/ Stuurman
yme.hoekstra@daanen-shipping.nl

Bas Brom, Controleur/IJkmeester/Kapitein

bas.brom@daanen-shipping.nl 

Jules Bongaards, Controleur/IJkmeester/ Matroos

jules.bongaards@daanen-shipping.nl 

Jacqueline Briët Administratief medewerkster
jacqueline.briet@daanen-shipping.nl